1923 rok założenia 100 lat historii
Najstarszy i najbardziej utytułowany Klub Sportowy Grudziądza

Spadamy do II ligi. Kiedy i czy w ogóle wrócimy?

Rok 2020. Dwudziesty piąty dzień lipca. Gramy z Sandecją Nowy Sącz. Aby się utrzymać potrzebujemy wygranej. Wynik? 0:0. Remisujemy m.in. nie wykorzystując rzutu karnego i spadamy do II ligi. Przykro patrzyło się na tę bezsilność grudziądzkiej ekipy. Czy był to ostatni mecz Biało - Zielonych na zapleczu Ekstraklasy? Czy opuszczamy to grono na długie lata? Czy jeszcze do niej wrócimy? A jeśli tak, to kiedy?

Skład marzeń Olimpii Grudziądz

Wyobraźmy sobie łatwiejszy piłkarski świat. Świat, w którym negocjacje transferowe nie trwają do późnych godzin nocnych a mocniejsze i zamożniejsze kluby nie sięgają po wyróżniających się zawodników. Świat, w którym przedłużenie kontraktu z najlepszym strzelcem lub fundamentem defensywy jest niemal tak proste jak kilka kliknięć w starszych wersjach popularnych managerów piłkarskich. Wyobraźmy sobie, że najlepsi zawodnicy Olimpii Grudziądz ostatnich lat wcale nie musieli opuszczać Piłsudskiego 14. Jak dziś wyglądałaby drużyna Biało-Zielonych?

#OG1923

2007-2019 GKSOlimpia.com - Serwis nie jest powiązany w żaden sposób z Olimpią Grudziądz S.A. Portal jest inicjatywą sympatyków Olimpii.

Projekt i realizacja: Studio113