1923 rok założenia 100 lat historii
Najstarszy i najbardziej utytułowany Klub Sportowy Grudziądza

Pawlak: To nie jest czas na sprzedaż Alvesa

Gwiazda Olimpii oraz Fortuny I Ligi, Tiago Alves odejdzie z Grudziądz do Piasta Gliwice. Rozczarowania nie kryje szkoleniowiec biało-zielonych Mariusza Pawlak, który w programie Polsatu Sport dosadnie wyraża swoje zdanie na ten temat.

Opiekun grudziądzkiego zespołu był gościem poniedziałkowego magazynu Fortuna 1 Ligi. W rozmowie z Marcinem Feddkiem zaznaczył, że odejście czołowego piłkarza jakim był Alves, nastąpiło w złym momencie.

- Ja zawsze podpiszę się pod transferem zawodnika, jeśli to jest przygotowane i jest odpowiedni czas. Jeśli chodzi o sprzedaż Alvesa, to ten czas odpowiedni nie jest. Zresztą parę dni temu miałem informację z klubu, że Tiago nie będzie sprzedany ze względu na to, że daje nam statystyki, możliwości gry, którą preferuje zespół. Stało się jak się stało. Dowiedziałem się o tym po fakcie, w piątek o 20:00 i na pewno noc była ciężka. Myślę, że dla Tiago też, aczkolwiek w sobotniej rozmowie ze mną powiedział, że zagra dla zespołu i dla trenera, bo stawiałem na niego - zaznaczył Pawlak.

Alves trafił do Grudziądza w sezonie 2018/2019. W tym sezonie Fortuna 1 ligi zdążył rozegrać sześć spotkań, w których strzelił trzy gole. Wszystko wskazuje na to, że 23-letni Portugalczyk trafi do Piasta Gliwice. Olimpia z bilansem dwóch zwycięstw oraz czterech porażek zajmuje 16. miejsce w tabeli.

Nie masz uprawnień do komentowania

#OG1923

2007-2019 GKSOlimpia.com - Serwis nie jest powiązany w żaden sposób z Olimpią Grudziądz S.A. Portal jest inicjatywą sympatyków Olimpii.

Projekt i realizacja: Studio113