1923 rok założenia 100 lat historii
Najstarszy i najbardziej utytułowany Klub Sportowy Grudziądza

Przegrywamy na wyjeździe 0:2

Kolejny przegrany mecz w wykonaniu naszej drużyny. Tym razem pokonała nas Stal Mielec z wynikiem 2:0.

Obie bramki Stal strzeliła nam w pierwszej połowie. Mimo walki niestety druga połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Ostatecznie to Stal Mielec zdobyła 3 punkty.

16 sierpnia 2019, 19:39 - Mielec (stadion MOSiR)
Stal Mielec 2-0 Olimpia Grudziądz
Grzegorz Tomasiewicz 37, Adrian Paluchowski 45

Stal: 87. Seweryn Kiełpin - 11. Szymon Stasik, 24. Lukáš Bielák, 16. Josip Šoljić (84, 8. Maciej Urbańczyk), 4. Martin Dobrotka, 23. Krystian Getinger - 10. Mateusz Mak (58, 5. Mateusz Żyro), 20. Grzegorz Tomasiewicz, 17. Bartosz Nowak, 9. Andreja Prokić - 19. Adrian Paluchowski (76, 90. Josip Barišić).

Olimpia: 99. Jakub Lemanowicz - 25. Damian Ciechanowski (87, 29. Piotr Janczukowicz), 28. Ivan Očenáš, 6. Ariel Wawszczyk, 71. Remigiusz Szywacz - 7. Tiago Alves, 21. Maciej Kona, 10. Robert Ziętarski (73, 44. Dominik Frelek), 23. Konrad Handzlik, 17. Jakub Łukowski - 11. Omran Haydary (61, 9. João Criciúma).

żółte kartki: Šoljić, Bielák - Očenáš, Handzlik, Szywacz.

sędziował: Sebastian Jarzębak (Bytom).
widzów: 3941.