1923 rok założenia 100 lat historii
Najstarszy i najbardziej utytułowany Klub Sportowy Grudziądza

Jutro poznamy nazwisko trenera - Trzeciak czy Juszczak?

Olimpia Grudziądz poinformowała za pośrednictwem Facebooka, że już jutro poznamy oficjalnie nazwisko nowego trenera. W grę wchodzą dwa nazwiska: Jacek Trzeciak oraz Gerard Juszczak.

Numerem jeden na liście prezesa Asensky'go do niedawna był 47-letni Jacek Trzeciak. Na przeszkodzie mogła jednak stanąć umowa trenera z ROW-em Rybnik. Zespół z Rybnika występuje w III lidze (grupa III) i po 5 kolejkach z dorobkiem 8 punktów zajmuje 4. miejsce w tabeli. Trzeciak to doświadczony eks-piłkarz, mający za sobą 114 spotkań w Ekstraklasie, w której reprezentował barwy Ruchu Radzionków, RKS-u Radomsko oraz Polonii Bytom.

Największym sukcesem w przygodzie trenerskiej Trzeciaka jest mistrzostwo III Ligi z Polonią Bytom w sezonie 2014/15.

Jeśli nie Trzeciak to może Juszczak?

Drugą opcją Olimpii jest 48-letni Gerard Juszczak. Juszczak to selekcjoner reprezentacji Polski U-21 w Futsalu. W przeszłości znajdował się w sztabie Adama Nawałki w pierwszej reprezentacji, w której pełnił rolę trenera-analityka. Krakowianin znajdował się również w sztabie Gino Lettieriego - byłego trenra Korony Kielce, oraz w sztabie Lecha Poznań.


źródło: GKSOlimpia.com

Nie masz uprawnień do komentowania

#OG1923

2007-2019 GKSOlimpia.com - Serwis nie jest powiązany w żaden sposób z Olimpią Grudziądz S.A. Portal jest inicjatywą sympatyków Olimpii.

Projekt i realizacja: Studio113