1923 rok założenia 100 lat historii
Najstarszy i najbardziej utytułowany Klub Sportowy Grudziądza

Haydary odesłany do domu

Omran Haydary, który przebywał w ostatnich dniach z reprezentacją swojego kraju w Azji, został odesłany przez selekcjonera Afganistanu do domu.

Zawodnik Olimpii Grudziądz wybiegł w podstawowym składzie wyjazdowego spotkania z Katarem (0:6), ale został zmieniony już w przerwie, co nie spodobało się 21-latkowi. Taką oceną sytuacji nie zyskał w oczach trenera Anousha Dastgira, który ostatecznie zrezygnował z jego usług - czytamy w komunikacie federacji. Dzisiaj Afganistan rozegra kolejny mecz eliminacji do Mistrzostw Świata, tym razem jako gospodarz w Tadżykistanie z reprezentacją Bangladeszu, niestety już bez Omrana.

Haydary całą sytuację przedstawia nieco inaczej, ponieważ po spotkaniu kilkukrotnie próbował rozmawiać ze szkoleniowcem o powodach zmiany, jednak bezskutecznie. Na swoim profilu społecznościowym dziękował kibicom za wsparcie, ale szczegóły konfliktu nie są do końca znane.


źródło: Afghanistan Football Federation

Nie masz uprawnień do komentowania

#OG1923

2007-2019 GKSOlimpia.com - Serwis nie jest powiązany w żaden sposób z Olimpią Grudziądz S.A. Portal jest inicjatywą sympatyków Olimpii.

Projekt i realizacja: Studio113